Prodajem zemlju 20 km od Leskovca povrsine 2 ha, 14,5 ari, pod sumom 45 ari

 • Контактирај го огласувачот
 • Датум на објавување: 28/04/2019
  • Куманово, Цела Македонија, Македонија

Prodajem zemlju 20 km od Leskovca povrsine 2 ha, 14,5 ari, pod sumom 45 ari, ostalo su njive.
Uknjiženo 1/1.
Kontakt email; randjelovic.dusan@gmail.com
tel. +381607187208
Dusan


Телефон: +381607187208

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Plac-grobno mesto Butel

  Plac-grobno mesto Butel

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 03/04/2019
  1.00 Денари
 • PRODAVAM PLAC 500M2 VO NAS.USJE SO MARKICA

  PRODAVAM PLAC 500M2 VO NAS.USJE SO MARKI...

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 29/03/2019
  По договор
 • plac

  plac

  Плацеви Гевгелија (Цела Македонија) 25/03/2019
  Контактирај го огласувачот