MASINA ZA SIENJE BROTHER PROFESIONAL 7000

 • 7000.00 Денари
 • Датум на објавување: 29/07/2019
  • Gjorce Petrov, Скопје, Цела Македонија, Македонија

MASINA ZA SIENJE BROTHER PROFESIONAL 7000denari
Koristena ispravna
prav step
odlicna sostojba
ispraven motor trofazen so moznost za adaptiranje na monofazen
So kukiste (masa) i drzaci za konci


Телефон: 075670374

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Kamin na drva

  Kamin na drva

  Останати продукти Скопје (Цела Македонија) 26/07/2019
  8000.00 Денари
 • Aloe Vera Proizvodi

  Aloe Vera Proizvodi

  Останати продукти (Цела Македонија) 26/07/2019
  Контактирај го огласувачот
 • Prodavam vaga marka Libela, pogodna za dukan

  Prodavam vaga marka Libela, pogodna za d...

  Останати продукти Скопје (Цела Македонија) 23/07/2019
  50.00 Euro €