Продавам стан во Скопје, Ѓорче Петров, 64м2

 • 48000.00 Euro €
 • Датум на објавување: 13/08/2019
 • Датум на извршени измени: 16/09/2019
  • Ѓорче Петров, Скопје, Цела Македонија, Македонија

Продавам стан во Скопје, Ѓорче Петров, на улица Борис Сарафов 44, од 64м2 + подрум. Се состои од претсобје, дневна соба, кујна + кабинет, спална соба, бања, балкон 7м2, втор спрат. Станот е во одлична состојба, со нова безбедносна врата, ПВЦ прозорци, паркет, (реновиран 2017 година). Во непосредна близина е основното училиште Мирче Ацев, повеќе маркети, детска градинка, тивка и зелена локација. Доволен број паркинг места пред зградата, со бесплатен паркинг.


Телефон: 071325557

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • iznajmuvanje na stan

  iznajmuvanje na stan

  Станови Скопје (Цела Македонија) 05/08/2019
  По договор
 • Izdavam vvosoben stan

  Izdavam vvosoben stan

  Станови Скопје (Цела Македонија) 05/08/2019
  12.00 Денари
 • izdavam stan vo novo lisice

  izdavam stan vo novo lisice

  Станови Скопје (Цела Македонија) 01/08/2019
  10000.00 Денари