Nerezi 5700m2

 • 325000.00 Euro €
 • Датум на објавување: 28/12/2019
  • Nerezi, Скопје, Цела Македонија, Македонија

prodavam plac vo nerezi so povrsina od 5700m2,so prekrasen pogled kon gradot,vednas do pat,struja-voda i se naogja vednas do vila Veranda


Телефон: 071239419

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Se prodava niva

  Se prodava niva

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 26/12/2019
  По договор
 • Se prodava plac

  Se prodava plac

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 26/12/2019
  22.00 Euro €
 • Plac

  Plac

  Плацеви Битола (Цела Македонија) 24/12/2019
  По договор