Мока апарат за кафе - MOKA POT Bialetti - Италијански оригинал 2017

 • 850.00 Денари
 • Датум на објавување: 19/01/2020
  • Карпош 3, Скопје, Цела Македонија, Македонија

Продавам оригинален Bialetti кафемат за мока еспресо, произведен во Италија во 2017. Цената е фиксна.

Предности:
- Не е многу користен! Не е оштетен, ниту излупен. Внатрешноста е во одлична состојба.
-Издржлив, буквално невозможно е да се расипе.
-Може да приготвите до 3 еспреса одеднаш.
-Мобилен, може да го понесете било каде, не е потребна електрична енергија да се приготви вкусно мока еспресо. Иделано за секоја викендица, за пат, канцеларија..Може да користите плинско, рерна, или приготвите еспресо на жар.


Телефон: +38975581352

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Prodavam polica vitrina za knigi CD DVD

  Prodavam polica vitrina za knigi CD DVD

  Дом/Мебел Скопје (Цела Македонија) 30/12/2019
  По договор
 • se prodava masa

  se prodava masa

  Дом/Мебел Скопје (Цела Македонија) 27/12/2019
  6000.00 Денари
 • itno...

  itno...

  Дом/Мебел Прилеп (Цела Македонија) 10/12/2019
  7000.00 Денари