Se prodava Kia Picanto

 • Контактирај го огласувачот
 • Датум на објавување: 25/11/2020
  • Неготино, Цела Македонија, Македонија

Se prodava Kia Picanto 2007 godina 44kw benzin odlicno zacuvana i redovno servisirana prv gazda, registrirana e do 27.07.2021. Kolata ima pominato 69313 km. Kolata ima klima, centralno, servo, elektricni predni stakla, novi 4 gumi.
Za povekje informacii tel: 075 888 376


Телефон: 075888376

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Se prodava Kia Picanto

  Se prodava Kia Picanto

  Автомобили Неготино (Цела Македонија) 24/11/2020
  Контактирај го огласувачот
 • SKODA FABIJA

  SKODA FABIJA

  Автомобили Скопје (Цела Македонија) 10/11/2020
  По договор
 • OPEL ANTARA 2.0 2010 93000 km

  OPEL ANTARA 2.0 2010 93000 km

  Автомобили Скопје (Цела Македонија) 09/11/2020
  8500.00 Euro €