Stenci MALTEZERA minijaturnog rasta

  • 300.00 Euro €
  • Датум на објавување: 26/02/2021
    • Скопје, Цела Македонија, Македонија

Stenci MALTEZERA minijaturnog rasta za preuzimanje.
Vakcinisani i ocisceni od parazita. Cisto bele boje dlake bez linjanja i neprijatnih mirisa. Preslatke bele pahuljice su odvojeni od majke i jedu granulice.
Moguca dostava.
Cena: 300€
Za sve informacija pozovite
Svetlana, Novi Sad
Tel/Viber: +381(0)637135821


Телефон: 00381637135821

Корисни информации

  • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
  • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
  • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
  • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи