Francuska patuljasta PUDLA

 • Контактирај го огласувачот
 • Датум на објавување: 20/06/2022
  • Македонија

Francuske patuljaste pudle, prelepi stenci aprikot boje, svetliji i tamniji. Sa rodoslovom i potvrdom o vakcinama. Cena 600 do 800e


Za dodate informacije pozvati +381652939393 ili +381642057347 viber


Телефон: +381652939393

Корисни информации

 • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
 • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
 • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
 • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи

 • Chow cau cau

  Chow cau cau

  Кучиња 20/06/2022
  Контактирај го огласувачот
 • Patuljasti šnaucer

  Patuljasti šnaucer

  Кучиња 20/06/2022
  Контактирај го огласувачот
 • Štenci AMERIČKOG BULDOGA

  Štenci AMERIČKOG BULDOGA

  Кучиња Скопје (Цела Македонија) 20/06/2022
  По договор