Продавам стан во Кисела Вода 76 m2 – Цена по договор

  • Контактирај го огласувачот
  • Датум на објавување: 08/11/2017
    • Кисела Вода, Скопје, Македонија

Опис
Станот се наоѓа на улица” Христо Татарчев “бр 47, веднаш спроти паркот ( старо кино Кисела Вода). Има одлична комуникација со центарот на градот, само 15тина минути пеш и солидна сообраќајна поврзаност. Во непосредна близина има: градинка, основно училиште, средно училиште, пошта, банки, маркети. Станот се наоѓа на 1ви кат. Има централно греење, 2 лифта, современ распоред на просторот: 2 спални, дневна, трпезарија, кујна, тоалет, тераса,лоџија и паркинг простор. Светол е и има поглед кон паркот.

Тип на објект -> Стан
Површина -> 76м2
Број на соби -> 4
Година на изградба -> 1979
Кат -> 1
Парно -> Има
Лифт -> Има


Телефон: 075 464 075

Корисни информации

  • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
  • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
  • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
  • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи