TRAKTOR IMT 533

  • 1.00 Денари
  • Датум на објавување: 06/04/2019
  • Датум на извршени измени: 06/04/2019
    • NEgotino, Неготино, Цела Македонија, Македонија

Traktorot e vo odlicna sostojba.
Koristen samo za domasni potrebi
So DVE lameli
Registriran.
Novo sediste.
Nov akumulator kupen sega vo mart mesec.
Smeneto ulje i filtri
Gumi vo odlicna sostojba
Cena po dogovor.Poveke info na 078 849 307 -Blazo


Телефон: 078849307

Корисни информации

  • Објавувајте огласи со слики. Огласите што содржат слики се поатрактивни и повеќе посетувани.
  • BesplatniOglasi.mk не посредува при купопродажни трансакции (при плаќање, испорака на производите или услугите, и сл.).
  • BesplatniOglasi.mk не гарантира за квалитетот на производите и услугите што се нудат.
  • BesplatniOglasi.mk не нуди услуги од типот на "заштита на купувачот" или "проверка и сертифицирање на продавачот".

Слични огласи