Недвижнини

Огласи
 • СТАН 86М2 ВО ДЕБАР МАЛО

  СТАН 86М2 ВО ДЕБАР МАЛО

  Станови Скопје (Цела Македонија) 16/01/2020 93.00 Денари

  СТАН НА ОДЛИЧНА ЛОКАЦИА ВЕДНАС ВСЕЛИВ СО ЧИСТИ ДОКУМЕНТИ НА 1 СПРАТ СО ДНЕВНА СО КУЈНА ДВЕ КУПАТИЛА И ТРИ СПАЛНИ СОБИ И ЕДЕН БАЛКОН СО ЦЕНТРАЛНО ПАРНО ГРЕЊЕ И ВГРАДЕН КЛИМА УРЕД 078581447 АЛЕКСАНДРА

 • Baram sobu centar Skopje

  Baram sobu centar Skopje

  Соби Скопје 12/01/2020 Контактирај го огласувачот

  Ozbiljan stariji nepusac bara urednu sobu c.g. u centru Skopjavib/wtsup .

 • Се продава стан во Центар

  Се продава стан во Центар

  Станови Скопје 09/01/2020 110.00 Euro €

  Се продава трособен стан од 98 м2. Станот се наоѓа во зградата карши Билна аптека, односно до УЈП. Се наоѓа на втори спрат од четири. Во него има две спални соби, дневна, кујна со трпезарија, бања, вц, балкон и ложија. Одличен е и за канцелариски про...

 • Se prodava stan vo centar na Kumanovo

  Se prodava stan vo centar na Kumanovo

  Станови Куманово (Цела Македонија) 09/01/2020 40000.00 Euro €

  Se prodava stan vo centar na Kumanovo, nad prodavnica Kult na ul. Done Bozinov, 54 m2 (3 sobi) so 28 m2 podrum

 • Stan

  Stan

  Станови Скопје (Цела Македонија) 09/01/2020 65000.00 Euro €

  Se prodava Stan vo novo lisice 76 kvadrati

 • Се издава стан во Капиштец 54м2 kaj Зебра двособен,

  Се издава стан во Капиштец 54м2 kaj Зебра двособен,

  Станови Скопје (Цела Македонија) 04/01/2020 230.00 Euro €

  Се издава стан во Капиштец 54м2 kaj Зебра двособен, наместен, парно, лифт, еркондишен........

 • Издавам стан

  Издавам стан

  Станови Скопје (Цела Македонија) 31/12/2019 12000.00 Денари

  Издавам стан од 40 м2,во близина на Зебра.Станот има две соби.Има парно и клима.Комплетно е опремен.Погоден за студенти и самци.Слободен од 2ри Јануари

 • Издавам комплетно наместен стан

  Издавам комплетно наместен стан

  Станови Скопје (Цела Македонија) 29/12/2019 12000.00 Денари

  Издавам комплетно наместен стан од 40 м2,во близина на Зебра.Станот има две соби,спална соба нема.Погоден за самци или студенти.Слободен од 2ри Јануари

 • Se prodava kuka vo Volkovo

  Se prodava kuka vo Volkovo

  Куќи Скопје (Цела Македонија) 28/12/2019 90.00 Euro €

  Dvorno mesto 700m2 kuka 270m2 podrum,sprat i potkrovje info na tel. 070268219

 • Nerezi 5700m2

  Nerezi 5700m2

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 28/12/2019 325000.00 Euro €

  prodavam plac vo nerezi so povrsina od 5700m2,so prekrasen pogled kon gradot,vednas do pat,struja-voda i se naogja vednas do vila Veranda

 • Издавам Празен нов 3 собен стан во Аердором

  Издавам Празен нов 3 собен стан во Аердором

  Станови Скопје (Цела Македонија) 27/12/2019 225.00 Euro €

  Се издава празен нов ненаместен 3 собен стан 52м ,со перфектен распоред на собите, со гаражно место под зграда за подолг период во Аердором кај Жито маркет во зградан на Адора од 2019 година

 • Se prodava niva

  Se prodava niva

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 26/12/2019 По договор

  Se prodavs niva vo s.Ognjanci pred vlezot vo seloto na okolu 300m od glavniot pat.Nivata e so povrsina od 20.000 m2 mnogu plodna i idealna za poveje vidovi zemjodelski proizvodi