Плацеви

Огласи
 • Se prodava plac na Vodno

  Se prodava plac na Vodno

  Плацеви 24/06/2020
  По договор
 • Плац

  Плац

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 18/06/2020
  10.00 Euro €
 • LOZJE

  LOZJE

  Плацеви Кавадарци (Цела Македонија) 17/06/2020
  Контактирај го огласувачот
 • prodavam niva

  prodavam niva

  Плацеви Битола (Цела Македонија) 07/05/2020
  1.00 Euro €
 • Se prodava

  Se prodava

  Плацеви Куманово (Цела Македонија) 29/04/2020
  4.00 Euro €
 • Zemljiste s kucom

  Zemljiste s kucom

  Плацеви Свети Николе (Цела Македонија) 11/03/2020
  300000.00 Euro €