Плацеви

Огласи
 • Prodavam plac

  Prodavam plac

  Плацеви Скопје 23/07/2019
  30000.00 Euro €
 • Se prodava plac 350m2

  Se prodava plac 350m2

  Плацеви Гевгелија (Цела Македонија) 15/03/2019
  30000.00 Euro €
 • Plac u Surduku

  Plac u Surduku

  Плацеви 23/11/2019
  25000.00 Euro €