Плацеви

Огласи
 • Plac u Surduku

  Plac u Surduku

  Плацеви 23/11/2019 25000.00 Euro €

  Plac na prodaju povrsine 50 ari u gradjevinskoj zoni, prolazi struja, internet, gas i telefon !! Cena 25000 € Živan Paunović Telefon: +381642957722 e-mail: zivan.zile88@gmail.com Surduk, Srbija

 • Њиве на продају

  Њиве на продају

  Плацеви Куманово (Цела Македонија) 22/11/2019 4.00 Euro €

  На продају 4 парцеле у атару села Табановце, Куманово од 9000, 5000, 3500 и 800 квм.

 • Se prodava plac sproti fabrika Vinojug Gevgelija

  Se prodava plac sproti fabrika Vinojug Gevgelija

  Плацеви Гевгелија (Цела Македонија) 12/11/2019 30.00 Euro €

  Се продава плац спроти фабрика Винојуг, позади железарија Интер Комерц урбанизиран со маркица A1 (П+2+Пк) за градба,на самиот пат Гевгелија - Мрзенци. Парцела 1498/1 947 м2 и парцела 1498/2 820 м2. Цена по договор. Повеќе информации на телефон 078 33...

 • Se prodava niva

  Se prodava niva

  Плацеви Куманово (Цела Македонија) 11/11/2019 3.00 Euro €

  4 parceli od 90, 50, 30 i 8 ari, vo selo Tabanovce

 • Продавам плацови и ниви во Скопје Петровец

  Продавам плацови и ниви во Скопје Петровец

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 07/11/2019 10.00 Euro €

  Продавам плацови и ниви во општина Петровец на 20 км од Центарот на Скопје

 • Krčedin, 9 jutara zemlje

  Krčedin, 9 jutara zemlje

  Плацеви 30/10/2019 65000.00 Euro €

  Prodajem 9 jutara zemlje u komadu u mestu Krčedin. Cena: 65000 € Telefoni za kontakt: +381 65 3132333 ; +381 60 3690378 mail: info.vezprodukt@gmail.com Ljubomir

 • Се продава плац во Волково

  Се продава плац во Волково

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 24/10/2019 30.00 Euro €

  Се продава плац во Волково КП 2987 во површина од 684 m2, кој имот се наоѓа во зона со намена А - домување. Плацот е ограден и неизграден. До плацот има пристап со пат, со запишано право на сосопственост на пат. Цена: 30евра m2 Контакт: 071-383-220 Ј...

 • ZAMENA ZA OHRID - DOJRAN

  ZAMENA ZA OHRID - DOJRAN

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 15/10/2019 35000.00 Euro €

  Menuvam plac so objekt za domuvanje so ovosni drvja vo S. Volkovo blisku do posledna stanica 22 br. avtobus za garsjonera ili stan vo ohrid ili Dojran.

 • Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА

  Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА

  Плацеви Скопје 13/10/2019 90.00 Euro €

  Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА. Парцелата е со површина од 2900 м2, се наоѓа до бензинската Нас Гас, позади сервис Џерси. До парцелата има пристап, вода, струја, истата излегува на главен пат, поседува чиста док...

 • Plac do novata obikolnica 1606m2, Odlicna lokacija!

  Plac do novata obikolnica 1606m2, Odlicna lokacija!

  Плацеви Скопје 11/10/2019 Контактирај го огласувачот

  Se prodava plac so povrshina od 1606m2 do novata obikolnica vo delot na Volkovo (vednas do kluckata) Cist imoten list, pat, voda, struja, kanalizacija ..... Odlicna lokacija Cena po dogovor tel: 072 556 175

 • Plac od 5000m2 kaj Kartingot vo Volkovo

  Plac od 5000m2 kaj Kartingot vo Volkovo

  Плацеви Скопје 11/10/2019 Контактирај го огласувачот

  Se prodava plac od 5000m2 kaj kartingot vo Volkovo, placot e delliv na pomali parceli od minimum 500m2 ima pat, voda, struja.......... Cena po dogovor tel: 072 556 175

 • Gradjevinsko zemljiste u centru Pozarevca

  Gradjevinsko zemljiste u centru Pozarevca

  Плацеви 06/10/2019 Контактирај го огласувачот

  PRODAJA GRADJEVINSKOG ZEMLJISTA U CENTRU POZAREVCA. Plac: 11.95 ari, uknjizen na ime vlasnika. Objekti: Kuca 60M2. Stara kuca 35M2. Letnja kuhinja 40M2. Garaza, montazna. Grejanje: cvrsta goriva Struja, telefon i voda: obezbedjeni. Video nadzor na ku...