Плацеви

Огласи
 • Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА

  Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА

  Плацеви Скопје 13/10/2019 90.00 Euro €

  Продавам парцела на бул. Борис Трајковски / индустриска зона СТАКЛАРА. Парцелата е со површина од 2900 м2, се наоѓа до бензинската Нас Гас, позади сервис Џерси. До парцелата има пристап, вода, струја, истата излегува на главен пат, поседува чиста док...

 • Plac do novata obikolnica 1606m2, Odlicna lokacija!

  Plac do novata obikolnica 1606m2, Odlicna lokacija!

  Плацеви Скопје 11/10/2019 Контактирај го огласувачот

  Se prodava plac so povrshina od 1606m2 do novata obikolnica vo delot na Volkovo (vednas do kluckata) Cist imoten list, pat, voda, struja, kanalizacija ..... Odlicna lokacija Cena po dogovor tel: 072 556 175

 • Plac od 5000m2 kaj Kartingot vo Volkovo

  Plac od 5000m2 kaj Kartingot vo Volkovo

  Плацеви Скопје 11/10/2019 Контактирај го огласувачот

  Se prodava plac od 5000m2 kaj kartingot vo Volkovo, placot e delliv na pomali parceli od minimum 500m2 ima pat, voda, struja.......... Cena po dogovor tel: 072 556 175

 • Gradjevinsko zemljiste u centru Pozarevca

  Gradjevinsko zemljiste u centru Pozarevca

  Плацеви 06/10/2019 Контактирај го огласувачот

  PRODAJA GRADJEVINSKOG ZEMLJISTA U CENTRU POZAREVCA. Plac: 11.95 ari, uknjizen na ime vlasnika. Objekti: Kuca 60M2. Stara kuca 35M2. Letnja kuhinja 40M2. Garaza, montazna. Grejanje: cvrsta goriva Struja, telefon i voda: obezbedjeni. Video nadzor na ku...

 • Продавам плац во Волково

  Продавам плац во Волково

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 29/09/2019 По договор

  Продавам плац во Волково 3000 м2, во близина на маркетот Скорпион, може и на парцели од 500 м2 минимум. Цена по договор. Кон. Тел. 072752379

 • Se prodava plac od 250 kvadrati

  Se prodava plac od 250 kvadrati

  Плацеви Прилеп (Цела Македонија) 24/09/2019 По договор

  Se prodava plac od 250kvadrai na ulica Aleksandar Makedonski nakrshi AMSM

 • IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA DEVOJACKI I MOMACKI VECERI

  IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA DEVOJACKI I MOMACKI VECERI

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 16/09/2019 200.00 Euro €

  IZDAVAM PLAC NA VODNO ZA ORGANIZIRANJE DEVOJACKI I MOMACKI VECERI. PLACOT E VO BLIZINA NA POLICISKATA STANICA. NA RASPOLAGANJE IMA OZVUCUVANJE, BAZEN, SANK I PARKING. PERIOD ZA KORISTENJE 12 CASA, OD 12-00 CASOT (BEZ PRENOKEVANJE), SO PRETHODNO ZAKAZ...

 • PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

  PLAC OHRID VAROS 125m2 so gradezna markica ITNO

  Плацеви Охрид (Цела Македонија) 12/09/2019 75000.00 Euro €

  ИТНО! Се продава атрактивен плац во стариот дел на Охрид - Варош. Градежен плац за вила со апартмани, семејна викендица или куќа во стогиот центар на Охрид. Плац 125м2 површина со градезна маркица на 68м2 П+1 за куќа (приземје, прв спрат и сутеренски...

 • АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО АЈВАТОВЦИ

  АТРАКТИВЕН ПЛАЦ ВО АЈВАТОВЦИ

  Плацеви Скопје (Цела Македонија) 16/08/2019 20.00 Euro €

  НА ПРОДАЖБА Е ПЛАЦ ВО АЈВАТОВЦИ НА ГЛАВНА УЛИЦА - ОД СИТЕ 3 СТРАНИ ИЗЛЕГУВА НА ПАТ , ПЛАЦОТ Е НЕДЕЛИВ - 1604 М2 , ПО 20 ЕВРА М2 075 220 234 075 270 989

 • Niva - Plac

  Niva - Plac

  Плацеви Велес (Цела Македонија) 06/08/2019 По договор

  Se prodava NIVA - plac 20 dekari. s.Rastani -Veles. Mestopolozba- Do samiot asvalten pat na izlezot od s.Rastani kon s.Buzalkovo. Zemjisteto e so site potrebni dokumenti. Cena po dogovor. 076 211 324

 • Niva - Plac

  Niva - Plac

  Плацеви Велес (Цела Македонија) 06/08/2019 По договор

  Se prodava NIVA - plac 20 dekari. s.Rastani -Veles. Mestopolozba- Do samiot asvalten pat na izlezot od s.Rastani kon s.Buzalkovo. Zemjisteto e so site potrebni dokumenti. Cena po dogovor. 076 211 324

 • Се продава плац во с.Радишани

  Се продава плац во с.Радишани

  Плацеви 30/07/2019 По договор

  Се продава плац во с.Радишани на кп.бр.1305/4 од 920 м2 со целокупна инфраструктура: пат, струја, вода, канализација. Цена по договор. Тел 076 438 617, 071 364 232