Деловни простории

Огласи
 • Se izdava deloven prostor vo Struga

  Se izdava deloven prostor vo Struga

  Деловни простории Струга (Цела Македонија) 06/11/2021 Контактирај го огласувачот

  Se izdava dukjan vo strushkiot bezisten. Dukjanot se naogja na prv kat, nad leviot vlez, vtor dukjan po red.

 • Се издава деловен простор

  Се издава деловен простор

  Деловни простории Скопје (Цела Македонија) 12/10/2021 1.00 Денари

  Се издава деловен простор, од 170 метри квадратни, на 2 нивоа во Дебар маало, на Улица Дебарца бр. 56 спроти кафана Скопски мерак. Лице за контакт Владо 075/859-740

 • Купувам дуќан

  Купувам дуќан

  Деловни простории Скопје 05/10/2021 18.00 Euro €

  Купувам дуќан во населба Ново Лисиче (стар дел), со површина од 25-30 квадрати, цена од 18.000 до 21.000 евра( во зависност од состојбата на дуќанот).

 • Center - Office space for rent, 113 m2

  Center - Office space for rent, 113 m2

  Деловни простории Скопје (Цела Македонија) 23/08/2021 5.00 Euro €

  READY TO MOVE IN. Office space for rent, near by the Catholic church, Embassy of Montenegro and STAR cafe, 10 minutes by foot to the center . Office space ,113 m2, is without furniture, in small office building and has occupancy permit. It is on the ...

 • ЦЕНТАР КАТОЛИЧКА канцеларии ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ

  ЦЕНТАР КАТОЛИЧКА канцеларии ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ

  Деловни простории Скопје (Цела Македонија) 23/08/2021 5.00 Euro €

  Квадратура: 113 m² ВЕДНАШ ВСЕЛИВ Совршен мир и гарантирана приватност во мала деловна зграда во Центар , во близина на Католичка Црква, Црногорска амбасада и СТАР кафе со сопствен паркинг. Деловниот простор 113m2 , е на 1 кат , се издава празен, има ...

 • Продажба на деловни простории

  Продажба на деловни простории

  Деловни простории Скопје (Цела Македонија) 12/08/2021 60000.00 Денари

  ????Деловни простории на продажба ❗ ????Различните квадратури од 48 м2, 100м2, 88м2, 97 м2, 78 м2, 84 м2, 110 м2 овозможуваат да го проширите или започнете вашиот бизнис токму во нашиот Трговски центар. ????Прометната локација, безбеден паркинг прост...