Работа

Премиум огласи
 • Застапништво бара соработници

  Застапништво бара соработници

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 21/11/2019 Контактирај го огласувачот

  Застапништво на странски реномирани компании во Македонија бара амбициозни и енергични соработници од сите градови на Македонија за промоција и продажба на производи од областа на здравствената заштита и медицински помагала. Сите заинтересирани можат...

Огласи
 • Strane firme vrse otkup vasih slika sa drustvenih mreza

  Strane firme vrse otkup vasih slika sa drustvenih mreza

  Нудам работа (Цела Македонија) 22/09/2022 100.00 Euro €

  Mi kao posrednici vrsimo otkup slika u dogovoru sa vama vrsimo isplate na paypal ili postnet.Suradjujemo trenutno sa dvije firme a uskoro se nadamo sa cak dvije nove firme da pocnemo posao.Jedna firma nudi jednokratnu zaradu od 32 eura do 116 eura u ...

 • Nudam rabota

  Nudam rabota

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 21/09/2022 1.00 Денари

  Se bara prodavac/ka vo burekdzilnica vo centar. Se raboti samo prva smena. Nedela neraboten den . Info na tel 078/226-041

 • Отворено работно место за печатар

  Отворено работно место за печатар

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 20/09/2022 25.00 Денари

  Печатница има потреба од печатар за флексо машина и машина за топол печат. Предност на кандиати со искуство, инфо на 078 / 289 522 и CV : [email protected]ko.com.mk

 • Сервис за чистење

  Сервис за чистење

  Нудам работа Скопје 16/09/2022 20000.00 Денари

  Сервис за чистење итно има потреба од лица со возачка дозвола за работа *Работа во екипа * Редовни клиенти од понеделник до петок * Сабота ,деловни простории Пријавени,регрес плус бонуси! Телефон 076423699 или cv со фотографија на маилот [email protected]

 • Shopify Product Entry Agent

  Shopify Product Entry Agent

  Нудам работа (Цела Македонија) 14/09/2022 8.00 Dollar US$

  We are a USA-based company with an online and physical store. Job Description: -This is a full-time job -English verbal and written skills (excellent grammar, punctuation, and spelling required) -Preference will be given to candidates with prior Shop...

 • Агент за продажба

  Агент за продажба

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 13/09/2022 По договор

  Крш Доо Скопје има потреба од персонал ССС- средна стручна спрема, - работно искуство, - добра комуникациска способност и работа со клиенти, Нудиме работа во две смени

 • СЕ БАРА РАБОТНИК ЗА РАБОТА НА БЕНЗИСКА ПУМПА

  СЕ БАРА РАБОТНИК ЗА РАБОТА НА БЕНЗИСКА ПУМПА

  Нудам работа Прилеп 12/09/2022 1.00 Денари

  СЕ БАРА РАБОТНИК ЗА РАБОТА НА БЕНЗИСКА ПУМПА ЕКО ПЕТРОЛ НА ПЛЕТВАР,ПРИЛЕП .НЕ Е ПОТРЕБНО ПРЕТХОДНО РАБОТНО ИСКУСТВО .ТЕЛ ЗА КОНТАКТ 071247047 , 070422400 ИЛИ 046200 014

 • Специјалист за човечки ресурси - HR

  Специјалист за човечки ресурси - HR

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 12/09/2022 Контактирај го огласувачот

  ФИБЕРНЕТ М-К е целосно македонска компанија со специјалност во B2B (Business-to-Business) сегментот. Опслужуваме компании од сите сектори и котираме меѓу водечките ИТ компании во регионот во делот на изработка, проектирање и изведба на слабострујни с...

 • Zaem

  Zaem

  Останати работи Скопје (Цела Македонија) 26/08/2022 Контактирај го огласувачот

  Baram zaem 2000eu so notarski dogovor

 • Се рара работник за во печатница

  Се рара работник за во печатница

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 25/08/2022 25.00 Денари

  Вработуваме работник во печатница за флексо печатење и печатење на топол печат. Информации на 078 289 522, CV - [email protected]

 • Potrebni radnici, odlični uslovi - Crna Gora

  Potrebni radnici, odlični uslovi - Crna Gora

  Нудам работа 20/08/2022 Контактирај го огласувачот

  Izletište i restoran Murići na Skadarskom jezeru traze radnike. - konobari sa znanjem engleskog jezika - pomoćna radnica u kuhinji - radnici na odrzavanju objekta SMEŠTAJ I HRANA OBEZBEDJENI KAO I ODLIČNA PLATA !!!! Hasan Muratović +38269688288 telef...

 • МОНТАЖЕР НА МРЕЖНА ОПРЕМА

  МОНТАЖЕР НА МРЕЖНА ОПРЕМА

  Нудам работа Скопје (Цела Македонија) 18/08/2022 Контактирај го огласувачот

  ФИБЕРНЕТ М-К е целосно македонска компанија со специјалност во B2B (Business-to-Business) сегментот. Опслужуваме компании од сите сектори и котираме меѓу водечките ИТ компании во регионот во делот на изработка, проектирање и изведба на слабострујни с...